1 ton kanabis drejt Greqisë, mbeten në burg doganieri e policëtkamioni32

Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në fuqi masat arrest me burg për 1 doganier, 3 efektivët e policisë dhe shoferin e përfshirë në trafikun e 1 kanabis drejt Greqisë në shkurt 2017.

Hetimet e prokurorisë zbardhën se Ylli Rustemi, doganier në Kakavi, Vladimir Skrapalliu, Blerim Mëhilli, Klement Budo, lejuan shoferin Qamil Mucaj të kalonte drogën duke mos i kontrolluar kamionin me qen antidrogë dhe duke mos e peshuar.

Shoferi Mucaj ende nuk është arrestuar ndërsa ai kërkohet dhe nga policia Greke për përfshirje në trafikun e narkotikëve.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Zajmina Vasjari me një romancë të re?!

Ka vetëm pak kohë që këngëtarja Zajmina Vasjari i ka dhënë fund...
Read More