10 sjelljet e meshkujve në rrjetet sociale që femrat i urrejnë

men

Djemtë, zakonisht bëjnë disa gjëra që vërtet irritojnë femrat në rrjetet sociale.

“Men’sFitness”, ka pyetur femrat në lidhje me gjërat që ato urrejnë te meshkujt në rrjetet sociale, dhe më poshtë ju listojmë 10 gjërat që ishin të përbashkëta mes tyre.

Injorimi që u bëjnë femrave në internet.
Të berit e shumë fotove “Selfie”.
Të zbuluarit e më shumë gjërave në rrejt krahasuar me jetën reale.
Të postuarit e statuseve të çuditshme.
Të ‘zhdukurit’ teksa flisni.
Të sjellurit sikur ju i interesoni shumë.
Të ndarit me ju momentet e dehjes.
Postimet e shpeshta lidhur me eventet sportive.
Kur i bëjnë “Like” vajzave të tjera.
Sjellje nuditeti.

Shkruar Nga
More from Revista User

Lideri çeçen i akuzoi mediat sociale për nënshtrim ndaj SHBA-ve

Ramzan Kadyrov, lider i Çeçenisë, që e ka mbështetjen e presidentit të...
Read More