10 të veshurat më mirë: Java e 3 shtatorit 2018Ato janë të mrekullueshme edhe kur vishen thjeshtë.

Por kur vishen me firmato, atëherë më mirë mos dilni në rrugë..

Por kush ka shkëlqyer më shumë së fundmi?

10 të veshurat më mirë: Java e 3 shtatorit 2018, për ju në fotogaleri.

Emrat dhe firmat e veshjeve të tyre…

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Publikohet kostoja e Unazës së Madhe: Ja sa do kushtojë segmenti…

  Përmes një njoftimi, Autoriteti Rrugor Shqiptar ka bërë publike tabelën zyrtare...
Read More