Horoskopi 23 Prill 2017Dashi

Kjo mund të jetë një kohë vërtet e paharruar për ju. Gjendja financiare nuk shfaqet e mirë, por do jeni në gjendje ta menaxhoni siç duhet atë. Për disa arsye disa gjëra do të ndodhin pa e kuptuar ju dhe planet që kishin do t’ju kryqëzohen këtë fundjavë. Duhet të jeni fleksibël, në thelb çdo gjë mund të ndodhë.

Demi

Do të habiteni se si do të reagojnë të tjerët në lidhje me ju kohët e fundit. Atmosfera me miq ju pret këtë fundjavë dhe nuk keni pse të mendoheni dy herë. Në një farë mënyre nuk do të përballeni me probleme të caktuara edhe pse Dielli nuk është në shenjën tuaj. edhe shëndeti juaj do jetë mëse i mirë.

Binjakët

Ndiheni si të braktisur dhe se jeta juaj nuk po shkon aq mirë? Mos i humbni shpresat. Sepse nuk e dini se ku mund të përfundoni këtë fundjavë. Do të keni sukses në një fushë në të cilën më parë nuk keni pasur, një marrëveshje ose jeni grindur me dikë. Plus që një mundësi e mirë do të vijë dhe do u japë fund spekulimeve tuaja në lidhje me të ardhmen.

Gaforrja

Nuk është vonë për t’u larguar. Por, mos e mendoni për një kohë të gjatë. As mos u shqetësoni nëse miqtë nuk mund të bashkohen me ju këtë fundjavë. Çdo dhimbje që keni ndjerë kohët e fundit do të zhduket shpejt. Në aspektin profesional gjërat do arrini t’i mbani nën kontroll dhe kjo do ju sjellë përfitime ekonomike.

Luani

Kjo fundjavë do të jetë e qetë për ju të shenjës së Luanit. Nuk do të keni asnjë lloj aktiviteti. Megjithatë do t’ju shërbejë të merrni pak veten pas një jave shumë të lodhshme, veçanërisht në punë. Financat paraqiten shumë mirë. Do keni mundësi që të bëni edhe blerjen e dëshiruara.

Virgjëresha

Mos imagjinoni në çdo kohë se ëndrrat tuaja janë rrënuar. Edhe nëse keni nevojë të mendoni sërish planet tuaj pas atyre që kanë ndodhur, do të ishte një gjë e mirë. Edhe nëse e keni të kufizuar të udhëtoni këtë fundjavë mos u trishtoni sepse kthimi i dikujt do t’ju lumturojë pamasë.

Peshorja

Ndoshta kjo është mundësia më e mirë sikur të ndryshonit disa gjëra në jetën tuaj private. Pse jo edhe sikur të luanit, do t’ju bënte të ndiheshit mjaft mirë dhe në formë. Kjo fundjavë duhet të jetë ndryshe për ju, mund të preferoni të dilni edhe në piknik gjatë natës.

Akrepi

Kur vjen puna te jeta juaj personale, ju nuk jeni gati. Edhe pse e keni pranuar se lidhja juaj dashurore ka marrë fund, sërish nuk e keni të lehtë. Sidoqoftë, ju mund të gëzoni lirinë tuaj këtë fundjavë. Financat do të jenë të mira dhe nuk do keni asnjë problem me shpenzimet. Edhe shëndeti nuk paraqitet i keq.

Shigjetari

Të qëndroni mbyllur në shtëpi nuk është preferenca juaj për këtë fundjavë, pas një pushimi nga puna e lodhshme gjatë javës. Gjërat kryesore që mund të bëni këtë fundjavë është se do të ndiheni të shkëlqyer, do të dilni jashtë dhe më kryesorja do të koloni shumë kohë me miqtë tuaj të vjetër.

Bricjapi

Kjo nuk do të jetë koha më emocionuese sa i përket argëtimit. Megjithatë, ju duhet të jeni i/e qetë dhe shumë më të lumtur. Çështjet e ndjenjave janë të shkëlqyera. Edhe nëse të tjerët janë nisur për fundjavën, ju mund ta kanalizoni energjinë tuaj diku tjetër.

Ujori

Pas një përplasje në shtëpi, duhet të qetësoheni gjatë fundjavës. Hapni dritaren, lëreni ajrin e pastër të futet brenda dhe mos u ndjeni nën presion nga askush. Emocionet duhet të shprehen nëse doni ndonjë argëtim. Shëndeti do jetë pak delikat, kujdesuni pak më tepër për veten.

Peshqit

Do të jeni në një gjendje shpirtërore dhe të lëvizni lirshëm. Nuk do të ishte një ide e keqe për të mbajtur linjat e komunikimit të hapura dhe të prisni zhvillime të mëtejshme nga jashtë qytetit. Ditë e qetë si për beqarët ashtu edhe për ata që janë në një marrëdhënie. Financat do arrini t’i stabilizoni.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Rudy Giuliani, alternativa e Presidentit Trump për ta vendosur në postin e Sekretarit të shtetit.

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut, Rudy Giuliani shihet si alternative e mundshme e...
Read More