17 vendet “e fshehura” që duhet t’i vizitoni, mes tyre dhe një qytet shqiptarEuropa është një kontinent që ofron shumëllojshmëri turizmi nga ai bregdetar deri te ai malor. Gjithsesi për një gjë jemi të bindur që shumë vende nuk keni arritur që t’i vizitoni.

BERAT – SHQIPERI

Picture 1 of 17

 

Një faqe e njohur që merret me udhëtimet dhe vendet turistike më të veçanta në botë “Danflyingsolo.com” ka renditur 17 destinacionet e “fshehura” që duhet t’i vizitoni patjetër.

Mes tyre është edhe Berati.

“Një qytet që do ju bëjë të bini menjëherë në dashuri me dritaret e gjëra dhe me shtëpitë e bardha. Ky qytat ka edhe një kështjellë ku mund të flini, restorante, dhe madje kjo faqe e konsideron një vend që të ofron kumbullat më të mira në botë”, shkruan në një koment të shkurtër kjo faqe.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Personalizojini rrobat me tendencën e re te figurave ngjitëse

Sot është bërë shumë e vështirë të kesh diçka unike në garderob....
Read More