170 dollarë për një palë pantallona të tillëNjë nëndegë e kompanisë Denim, e famshme për stilimin dhe prodhimi e xhinseve ka dalë së fundmi me një model që kursen shumë copë, por që shkakton shumë bujë.

Bëhet fjalë për një linjë të re prodhimi, të quajtur “Extreme Cut Out Pants”, e ideuar dhe prodhuar nga nëndega e Denim në Los Anxheles.

Ashtu si emri, xhinset janë ekstreme dhe modelet vijnë vetëm për femrat.

Sa për çmimin, një palë (më saktë dy copa rripi) kushtojnë afërsisht 170 dollarë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi ditor, e dielë 31 dhjetor 2017

Dashi Gjate kësaj dite jeta juaj sentimentale do përmirësohet jashtë mase. Marrëdhënia...
Read More