170 dollarë për një palë pantallona të tillë

Një nëndegë e kompanisë Denim, e famshme për stilimin dhe prodhimi e xhinseve ka dalë së fundmi me një model që kursen shumë copë, por që shkakton shumë bujë.

Bëhet fjalë për një linjë të re prodhimi, të quajtur “Extreme Cut Out Pants”, e ideuar dhe prodhuar nga nëndega e Denim në Los Anxheles.

Ashtu si emri, xhinset janë ekstreme dhe modelet vijnë vetëm për femrat.

Sa për çmimin, një palë (më saktë dy copa rripi) kushtojnë afërsisht 170 dollarë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Të fundit në rajon/ Vetëm 54 anije në flotën detare

Shqipëria ka vetëm 54 anije të transportit detar, të paktën sipas kriterit...
Read More