20 talentet që duhen vëzhguar në BotërorKupa e Botës është një mundësi unike për lojtarët e rinj, që të shkëlqejnë në sytë e një publiku të gjerë dhe të konfirmojnë potencialin e tyre. SuperSport ju prezanton me 20 lojtarët 23-vjeç e më pak, që mund të spikasin në “Rusi 2018”.

1 – Mahmoud Hassan Trezeguet (Egjipt, 23 vjeç)

2 – Alekseï Miranchuk (Rusi, 22 vjeç)

3 – Nahitan Nandez (Uruguaj, 22 vjeç)

4- Bruno Fernandes (Portugali, 23 vjeç)

5 – Ruben Loftus-Cheek (Angli, 22 vjeç)

 

6 – Alvaro Odriozola (Spanjë, 22 vjeç)

 

7 – Achraf Hakimi (Marok, 19 vjeç)

 

8 – Sardar Azmoun (Iran, 23 vjeç)

 

9 – Renato Tapia (Perou, 22 vjeç)

 

10 – Pione Sisto (Norvegji, 23 vjeç)

 

11 – Cristian Pavon (Argjentinë, 22 vjeç)

 

12 – Francis Uzoho (Nigeri, 19 vjeç)

 

13 – Manuel Akanji (Zvicër, 22 vjeç)

 

14 – Aleksandar Mitrovic (Serbi, 23 vjeç)

 

15 – Hirving Lozano (Meksikë, 22 vjeç)

 

16 – Edson Alvarez (Meksikë, 20 vjeç)

 

17 – Lee Seung-woo (Kore e Jugut, 20 vjeç)

 

18 – Karol Linetty (Poloni, 23 vjeç)

 

19 – Yussuf Poulsen (Danimarkë, 23 vjeç)

20 – Jefferson Lerma (Kolumbi, 23 vjeç)

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Viktimat e trafikut, ambasadori Lu ka një mesazh për qeverinë

  Ambasadori i SHBA-së në Tiranë, Donald Lu i ka kërkuar sot...
Read More