2018-a nis si mos më mirë për Dua Lipën, lajmërohet nga Xhamajka


Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa është një nga emrat më të pëlqyer të muzikës.

3-8

Picture 1 of 2

Ajo ka pasur një vit të mbushur me angazhime, por krahas tyre sukseset nuk kishin munguar gjatë tërë vitit.m

Pas gjithë atyre angazhimeve gjatë 2017-ës, vitin e ri këngëtarja e nisi në një vend të largët ku edhe ka vendosur të pushojë për disa javë.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka postuar një fotografi në të cilën tregon ambientin e Xhamajkës.

“Nëse ju nevojitem do të jem këtu për disa javë. Ndjehem shumë me fat që jam zgjuar në këtë parajsë me disa prej njerëzve të favorit, me të cilët pëlqej të punoj për të filluar punën për albumin tim të ri. Shumë falënderuese për gjithë këto mundësi dhe shumë falënderuese të bëj këtë si punën time. Ju dërgoj dashuri nga Xhamajka xx [????????] ”, ka shkruar Dua.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kriza në Myanmar: Kombet e Bashkuara japin shansin e fundit

Aung San Suu Kyi si lider de fakto i Myanrmar ka shansin...
Read More