28 të mbytur në bregdetin shqiptar, Rama: Dikush pëson infarkt, kësaj s’ke çi bën

Kryeministri Rama gjatë një takimi me gazetarë, nga Velipoja, një ditë pas mbledhjes së dytë të qeverisë ka dhënë qëndrimin e tij, pas interesit të medias për numrin e madhe të viktimave në bregdetin shqiptar.

“Me sa di shumica e rasteve kanë ndodhur në plazhe të paautorizuara. Dikush shkon larg dhe pëson infarkt, kësaj s’ke çi bën. Nuk ka ndodhur si pasojë e mungesës së rojeve bregdetare. Por është këtë çështje do ta fusim në standardin e vitit të ardhshëm. Kemi një plan të mirë vitin e ardhshëm për ta përmirësuar këtë situatë”,- tha Rama

Shkruar Nga
More from Revista User

Tifozi i kuq ndahet nga jeta, mesazhi prekës i lojtarit të Tiranës: Për ty do mbështes nesër Partizanin

Partizani dhe mbështetësit e zjarrtë të klubit të kuq dje kanë humbur...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.