2Ton dhe Samanta me duet të përbashkët!

2ton-samanta

2Ton po vjen me një projekt të radhës madje duke befasuar me një bashkëpunim.

Këtë e ka bërë të ditur vet reperi ferizajas teksa ka pohuar se dueti i tij i radhës do të vie me këngëtaren Samanta Karavello.

Kjo këngë e cila është projekt i përbashkët në mes 2Ton dhe Samanta Karavellos është shoqëruar dhe me një videoklip xhirimet e të cilit tashmë kanë filluar.

Kënga e re pritet të lansohet për publikun ditëve në vazhdim.

Shkruar Nga
More from Revista User

Zgjedhjet/“Mos shpërndani lekë”, tre të rinjtë kërcënojnë me armë gruan

Një grua është kërcënuar me armë dje në fshatin Gjadër të Lezhës...
Read More