2Ton dhe Samanta me duet të përbashkët!2ton-samanta

2Ton po vjen me një projekt të radhës madje duke befasuar me një bashkëpunim.

Këtë e ka bërë të ditur vet reperi ferizajas teksa ka pohuar se dueti i tij i radhës do të vie me këngëtaren Samanta Karavello.

Kjo këngë e cila është projekt i përbashkët në mes 2Ton dhe Samanta Karavellos është shoqëruar dhe me një videoklip xhirimet e të cilit tashmë kanë filluar.

Kënga e re pritet të lansohet për publikun ditëve në vazhdim.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Gjashtë tipare të njerëzve të shëndetshëm emocionalisht

Suksesi është një objektiv në lëvizje. Ne vazhdimisht na duhet të punojmë...
Read More