3 të plagosur nga një aksident në Urën Vajgurore, njëri në gjendje të rëndëaksidentrrugor_4_1

Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e 3 personave ka ndodhur në Urën Vajgurore. Sipas informacioneve të para mësohet se njëri prej të plagosurve ndodhet në gjendje të rëndë në Spitalin e Traumës në Tiranë, ndërsa dy drejtuesit e mjeteve janë jashtë rrezikut për jetën.

Në aksidentin e ndodhur rreth orës 14.00 të kësaj të shtune, mësohet se janë përfshirë dy automjete tip “Benz”dhe “Opel”.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Vehbi Bushati, drejtori i ri i Policisë së Shkodrës

Vehbi Bushati vjen në Shkodër pas një karriere të gjatë e të...
Read More