30 minuta për t`i djegur kaloritë e tepërta

30 minuta nuk janë shumë që t`i ndani nga koha juaj dhe të nisni ushtrimet për ta kthyer trupin në formën e duhur.

Kjo bëhet përmes disa ushtrimeve të cilat mund t`i kryeni pa problem edhe në shtëpi.

Ndiqini pamjet:

Shkruar Nga
More from Revista User

Dalin detaje të reja nga dosja e Klement Balilit, prokuroria zbardh përgjimet si kryhej trafiku i drogës

Prokuroria për Krimet e Rënda ka zbardhur përgjime nga dosja e Klement...
Read More