31 të plagosur nga shpërthimi i një bombe në Kolumbi

Të paktën 31 persona janë plagosur nga shpërthimi i një bombe në një klub nate në Kolumbi, njoftuan zyrtarët shëndetësor.

Sulmi u krye nga dy persona, të cilët hodhën bombën nga një motoçikletë në klubin “Bora Bora” në Antigua të Kolumbi.

Shkruar Nga
More from Revista User

Rishfaqet partia naziste greke, ‘Agimi i Artë’ prish paradën se flamurin e mbante nxënësja shqiptare

Në Greqi, anëtarë dhe mbështetës të partisë së ekstremit të djathtë, Agimi...
Read More