“48 orë tërbim në pyll”: Pamjet brenda festivalit muzikor më të çmendur në botë

Mijëra persona zbarkuan këtë fundjavë për të ndjekura të që cilësohet si një prej festivalëve muzikorë më të çmendur në botë.

2-1

Picture 1 of 13

Bëhet fjalë për “Secret Garden”.

Festivali organizohet në një pyll pranë Sidnejit në Australi.

Ai është i famshëm për shkak të veshjeve ekstravagante.

Për dy ditë me radhë, pjesëmarrësit tërbohen në këtë pyll.

Bëhet fjalë për një disko të madhe në ajër të hapur, ku shumica e teprojnë.

Dhe jo vetëm me veshjet e pijet…

Shkruar Nga
More from Revista User

Nuk do ta besoni se si dukej Arbana Osmani në vitin 2000

Sot është një nga prezantueset me stilin më unik. [ngg_images source="galleries" container_ids="826"...
Read More