48-vjeçare, por Jennifer Lopez shfaqet tejet tërheqëse

Jeniffer Lopez edhe njëherë ka treguar se çfarë gruaje e bukur është duke marrë pjesë në fushatën e fundit të realizuar nga Guess. Ajo ka qenë pjesë e kësaj kampanje për këtë super brend.

Jeniffer Lopez 1

Picture 1 of 2

Kurse në disa fotografi të postuara në llogarinë e saj në “Instagram” ajo shihej shumë seksi dhe tërheqëse.

Përveç shumë kampanjave për brende të njohura, 46-vjeçarja ka publikuar klipin “Amor, Amor, Amor” i cili ka qenë një sukses për këngëtaren.

Shkruar Nga
More from Revista User

Granit Xhaka tregon gjashtë momente romantike me gruan e tij

Granit Xhaka është futbollisti shqiptar i cili jeton dhe vepron në Zvicër...
Read More