48-vjeçare, por Jennifer Lopez shfaqet tejet tërheqëse

Jeniffer Lopez edhe njëherë ka treguar se çfarë gruaje e bukur është duke marrë pjesë në fushatën e fundit të realizuar nga Guess. Ajo ka qenë pjesë e kësaj kampanje për këtë super brend.

Jeniffer Lopez 1

Picture 1 of 2

Kurse në disa fotografi të postuara në llogarinë e saj në “Instagram” ajo shihej shumë seksi dhe tërheqëse.

Përveç shumë kampanjave për brende të njohura, 46-vjeçarja ka publikuar klipin “Amor, Amor, Amor” i cili ka qenë një sukses për këngëtaren.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ja zonat ku pritet dëborë dhe acar

Duket se dimri ka hyrë me temperatura mjaft të ulta në zona...
Read More