484 mijë euro për një postim, ja lista e 10 VIP-ave që paguhen më shumë në InstagramQë VIP-at janë njerëz me fat, nuk e kishim vënë kurrë në diskutim dhe, e keni parasysh atë shprehjen “shkon leku tek leku”? Epo kjo ndodh me ata duke ja gëzuar edhe më shumë ditët. Nëse mendoni se ata marrin shumë, vetëm pasi janë të zotë në atë që bëjnë dhe pëlqehen shumë nga publiku, e keni gabim. Lekët u vijnë ngado! Edhe nga Instagrami. Po, po! Rrjeti social i paguan ata për çdo postim, për çdo foto dhe shifrat nuk janë dosido.

Po ju njohim me listën e “mbretërve” të Instargramit. Listën e kryeson këngëtarja Selena Gomez. Bukuroshja numëron 122 milion ndjekës, ndërsa për një postim të saj ajo merr 484 mijë euro. Dhe nuk kishte kush të ishte tjetër në vend të dytë veç saj, Kim Kardashian. Nëna e tre fëmijëve tashmë, numëron 100 milion ndjekës dhe për një postim merr 441 mijë euro. Dhe pjesa tjetër dominohet po nga Kardashian.

Kjo është top-dhjetëshja e përfituesve nga Instagrami:

Selena Gomez – 122 milionë ndjekës – 484 mijë euro për postim

Kim Kardashian – 100 milionë ndjekës – 441 mijë euro për postim

Cristiano Ronaldo – 104 milionë ndjekës – 350 mijë euro për postim

Kylie Jenner – 95 milionë ndjekës – 350 mijë euro për postim

Kendall Jenner – 81.7 milionë ndjekës – 325 mijë euro për postim

Khloe Kardashian – 68 milionë ndjekës – 220 mijë euro për postim

Kourtney Kardashian – 57.8 milionë ndjekës – 220 mijë euro për postim

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

9 mesazhe të fuqishme nga Keanu Reeves

Shumica e njerëzve më njohin, por nuk dinë historinë time. Në moshën...
Read More