6 mijë dollarë në natë, për të fotografuar të pasmet

I rrethuar nga ujëra të kulluar, plazhe me rërë dhe pyje të dendura, ishulli Laucala ngjan me parajsën në tokë.

1

Picture 1 of 13

E për këtë bukuri, ishullin e vogël të Fixhit kërkojnë ta vizitojnë me mijëra turistë çdo vit, por jo të gjithëve ua mban xhepi.

Bëhet fjalë për një resort ku një natë qëndrimi aty kushton 6 mijë dollarë.

Ky çmim nuk i tremb të pasurit, që në rrjetet sociale postojnë trendin e ri; foto të pasmeve nga resorti luksoz.

Shkruar Nga
More from Revista User

Holandezët votuan dhe Evropa po merr frymë e lehtësuar

Holandezët refuzuan t'ia jepnin votën populistit të djathtë Geert Wilders. Në BE...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.