6 muaj pas vdekjes së Adelës, dedikim rrëqethës nga miku i saj

Kanë kaluar 6 muaj që nga vdekja e gazetares shqiptare, Adelajda Xhhamani dhe për disa njerëz dhimbja nuk është shuar ende.

Nëpërmjet një postimi në Facebook, miku më i ngushtë i saj, Eraldo Rexho, i dedikon disa fjalë prekëse.

Dedikimi:

“6 muaj pa ty, engjëlli im!
Kam menduar gjithnjë se jam i mirë me fjalët, por fjalët nuk e thonë dot sa shumë mungon e sa shumë dhemb ikja jote, çdo ditë.
Do të të dua gjithmonë Adela ime. Jam i bekuar që të njoha e të pata afër për shumë vite. Në çdo jetë do të zgjidhja një shoqe për motër si ty! #EngjëlliIm #AdelaIme #ÇdoDitëMeMua.”

Shkruar Nga
More from Enton Palushi

Historiku: Shqipëria dhe Greqia drejt një marrëveshje historike

Edhe pse asgjë nuk është konfirmuar zyrtarisht, duket se palët po shkojnë...
Read More