6 vendet më të veçanta në botë

Lugina e Vdekjes, Shkretëtira Atakama dhe qyteti i Shangait, janë tre nga shtatë vendet më të veçanta që ekzistojnë në planetin tonë – sipas një liste që e ka hartuar D.W.

 

1. Parku kombëtar, “Lugina e Vdekjes” në Kaliforni është vendi më i nxehtë në Tokë.

Picture 1 of 6

Shkruar Nga
More from Revista User

Kultivonin bimë narkotike, arrestohet në flagrancë 24-vjeçari, një në kërkim

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Krujë, në zbatim të planit...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.