A dini sa vite diferencë kanë Çiljeta dhe Albani?

E mban shumë hermetike jetën private por në një epokë të vërshimit të rrjeteve sociale, detajet vështirë se mund të ngelen pa u kuptuar.

E tillë ishte edhe ditëlindja e të dashurit të saj, portierit Alban Hoxha i cili i mbushi dje plot tre dekada jetë.

I lindur në vitin 1987, Albani festoi 30 vjetorin në eventin e organizuar në përpikmëri nga personi i zemrës, Çiljeta.

Por a dini sa vite kanë diferencë çifti?!

Çiljeta është dy vite e gjysmë më e madhe se Albani dhe mbush 33 në Shkurt të vitit të ardhshëm.

Një diferencë e tillë e lehtë në moshë duket të mos ketë qenë aspak problem për çiftin.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ish lideri i Katalonjës kërkon unitet mes mbështetësve

Ish-presidenti i rajonit të Katalonjës u ka bërë thirrje mbështetsëve të pavarësisë...
Read More