A do të paraqiten Selena dhe Justin bashkë në AMAs?

Herën e fundit Selena Gomez dhe Justin Bieber u paraqitën së bashku në qilimin e kuq në “American Music Awards 2017” dhe tani që çifti u ribashkua, pyesim veten nëse ata do të jenë sërish pjesë e kësaj ngjarje, së bashku.

Selena do të performojë në AMAs natën e së dielës dhe Justin është i nominuar katër herë, duke përfshirë dy në kategorinë për “Bashkëpunimin e Vitit”.

A mendoni se Selena dhe Justin do të marrin pjesë sërish në shfaqje?

Shkruar Nga
More from Revista User

Vrau taksistin në Kavajë për t’i grabitur makinën…

Një i ri 24 vjeç, Musa Saraçi, është arrestuar sot nga Policia...
Read More