Kryesore

A është ky apartamenti perfekt? E blini shumë lirë…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:32 - 08/09/18 |
mapo.al

Kur bie fjala tek banesat, Londra është një nga qytetet më të shtrenjtë në botë.


Por legjenda e Formula 1, Eddie Jordan ka vendosur të nxjerrë në shitje një apartament që ka në pronësi në një lagje shumë të bukur në Londër.


Apartamenti është cilësuar si një nga më të mirëdekoruarit.


Ai nuk do i ofrohet personit që jep më shumë para, por do shitet me një llotari.


100 mijë bileta do shpërndahen me gazetat, secila kushton 10 sterlina.

Lojtarët duhet të gjejnë se ku është topi, një lojë e vjetër e quajtur “Spot the Ball”.

Banesa ka tre dhoma gjumi dhe një kopsht në çati.

Jordan thotë se e ndërmerr këtë hap si një mesazh për krizën e banesave për shkak të çmimeve.

<
>
banesa1 banesa2 banesa3 banesa4 banesa5


Etiketa: , ,

Pas