A i vardisen politikanët?! Albërie Hadërgjonaj habit me përgjigjenEdhe pse është gjyshe, ajo vijon të jetë ndër gratë më të bukura shqiptare dhe komentohet shpesh për pamjen e saj.

Sot këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ishte e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, nga ku nuk i shpëtoi pyetjes së moderatorit Mamaqi nëse e ngacmojnë biznesmenët apo politikanët shqiptarë. Hadërgjonaj nuk përmendi emra, por nisi të qeshte, duke lënë të nënkuptohet se është ngacmuar nga politikanë dhe biznesmenë shqiptarë

Ermal Mamaqi: A të ngacmojnë VIP-at shqiptarë ose biznesmenët?
Albërie Hadërgjonaj: Kjo është normale. Ka nga ata që thonë: Hajt po i them një herë se kushedi mos bën xing. Nuk bën xing…

Ermal Mamaqi: Po politikanët shqiptarë të vardisen?
Albërie Hadërgjonaj: Po tani, çfarë të të them… Çfarë të të thotë halla ty (qesh)… Jo, jo janë burra të mirë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Ja kur do të fillojë ‘Big Brother Albania 9’

“Big Brother” do të rikthehet pas një pauze relativisht të gjatë. Publikut...
Read More