Adelina Ismaili së shpejti nënëimage

Mbrëmjen e djeshme, këngëtarja Adelina Ismaili ka rrëfyer në nje lidhje telefonike detajet nga shtatzënia e saj. E ftuar nga Televizioni Publik Shqiptar, për të qenë një nga anëtaret e jurisë, Ismaili ka dhënë nëpërmjet një lidhje telefonike pikët për 7 konkurentët pjesëmarrës në festival.

Por moderatorja dhe kolegia e saj, Ledina Çelo, nuk mund të mos e pyeste atë edhe për shtatzëninë e saj: “Adelinë më thanë që do bëhesh nënë”.

“Po, por aktualisht po marr vetëm shkelma prej fëmijës tim”, ka thënë me humor ajo.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Vrasja e Devi Kasmit, gazetari zbulon detaje të reja: Nuk është vijim i luftës për rivalitet, por …

Detaje të reja kanë dalë në dritë për ngjarjen e ndodhur dy...
Read More