Adelina me këtë çmenduri rrezikoi burgun!

Adelina Ismaili njihet si një nga këngëtaret më energjike të skenës dhe ndonëse prej disa kohësh e ka lënë pas dore muzikën, ajo mbetet e preferuara e publikut.

Në një intervistë për “Thumb” së fundmi, Adelina ka treguar çmendurinë për të cilën ka rrezikuar edhe burgun.

Këngëtarja ka treguar se në Zvicër së bashku me partnerin e saj, Valin i kanë thyer të gjitha ligjet me makinë.

“Një herë në Zvicër ka qenë një rrezikim i tmerrshëm me makinë. Kemi thyer nja 700-800 ligje të Zvicrës. Zvicra është e tmerrshme, është shteti më i keq në botë për ligjet. Ne i tejkaluam të gjitha shpejtësitë dhe po i thyem të gjitha ligjet”, tregoi Adelina.

Shkruar Nga
More from Revista User

Drejtori i CIA-s: Rusia nuk po zmbrapset nga ndërhyrjet në Perëndim

Drejtori i CIA-s, Mike Pompeo, pret që Rusia të shënjestrojë zgjedhjet në...
Read More