Adelina ndan pamje nga ceremonia e fejesës?Këngëtarja Adelina Tahiri ditëve të fundit ka pasur shumë festa në familjen e saj.

8-1

Picture 1 of 2

Ajo është fejuar me biznismenin 50 vjeçar maqedon, gjë kjo e cila ka ngritur reagimin e publikut që e kanë sharë dhe ofenduar për faktin se u fejua me një person të nacionalitetit sllav.

Por, përpos kësaj, Adelina mbrëmë festoi edhe ditëlindjen e nënës, të cilën e uroi përmes një fotografie të hedhur në Instagram.

Ndërsa sot, ajo ka publikuar disa fotografi në Instastory ku zgjoi shumë kurreshtje.Kjo se në foto shihet një tryezë glamuroze e kuruar deri në detajet dhe siç duket fotoja është shkrepur nga ceremonia e fejesës, apo nga festa e ditëlindjes së nënës!

Si do që të jetë, se cila është e vërteta e di vetëm këngëtarja!

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Të paktën 22 të vrarë dhe 59 të plagosur nga shpërthimi në Mançester, Policia: Ishte sulm vetëvrasës

Të paktën 22 persona janë vrarë – përfshirë edhe fëmijë - dhe...
Read More