Adelina publikon fotografi nga mbrëmjet romantike, pas martesës

Adelina Tahiri pas martesës lë Shkupin Këngëtarja e mirënjohur, Adelina Tahiri ditë më parë është martuar me avokatin maqedonas, Serjozha Markov.

2-7

Picture 1 of 2

Në një fotografi që së fundmi, Adelina ka publikuar në rrjetin social Instagram, duket se ajo po kalon kohë shumë të mirë në Vjenë bashkë me personin e saj të zemrës.

Dy gota shampanjë shihen në foto ndërsa nuk ka munguar dhe shënimin romantik. “Dashuria është dashuri”, shkruan Adelina.

Ndryshe, kujtojmë se “S’je normal” është kënga e fundit nga Adelina e publikuar pesë muaj më parë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kim zbulon se surrogatja e saj s’e dinte fëmijën e kujt po e mbante

Kim Kardashian bëri një zbulim të habitshëm për surrogaten e saj: “Ajo...
Read More