Adelina Tahiri shtatzënë? Ja ku ka shkuar me bashkëshortin e saj!

Këngëtarja Adelina Tahiri në dhejtor të vitit që lamë pas u kurorëzua me bashkëshortin e saj, Serjoza Markov.

1-4

Picture 1 of 2

Por, siç duket çifti kanë vendosur që sa më shpejtë ta zgjerojnë familjen. Sipas burimeve të ‘’Bota sot’’ Adelina është në pritje të fëmijës së parë. Në fotografi duket se kënëgtarja e shoqëruar nga bashkëshorti i saj janë në spitalin e gjinekoliogjisë në Shkup.

Shkruar Nga
More from Revista User

Dhunoi psikologjikisht gruan dhe vajzën, 39-vjeçarit i gjejnë dhe armë në banesë

Dhunoi psikologjikisht bashkëshorten dhe vajzën e mitur, pranga 39-vjeçarit. Burime zyrtare nga...
Read More