Adelina Tahiri tregon për herë të parë barkunAdelina Tahiri vetëm pak ditë më parë konfirmoi publikisht shtatzëninë e saj të parë. Përmes një postimi në “Instagram” këngëtarja e njohur dha lajmin e bukur se është në pritje të një djali.

6-8

Picture 1 of 2

Në fotot e publikuara në rrjetet sociale Adelina u kujdes që të mos na tregonte barkun, por prezantuesja e njohur kosovare Bleora Zeqiri, i ka publikuar foton e parë ku i duket barku i rrumbullakosur.

Nga fotoja e publikuar nga Bleona në “Instastory” Adelina shfaqet shumë bukur dhe barku sapo ka filluar t’i rrumbullakoset. Shtatzënia i ka dhënë shumë nur këngëtares së njohur.

Kujtojmë që Adelina vetëm pak kohë më parë zyrtarizmi me martesë lidhjen e saj me miliarderin maqedonas Serjoza Markov.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Londër: Tillerson bisedon me zyrtarët britanikë

Sekretari amerikan i shtetit, Rex Tillerson, sot në Londër po takohet me...
Read More