Adriana Lima ‘ndez’ New York-un

Modelja dhe aktorja e njohur braziliane, Adriana Lima ka ‘ngritur temperaturat’ në New York, gjatë parakalimit në tapetin e kuq.

Adriana Lima 1

Picture 1 of 15

36 vjeçarja, ka parakaluar bashkë me 3 modele të tjera, ku kanë përfaqësuar kompaninë e modës Victoria’s Secret.

Adriana Lima u bë e famshme për disa histori dashurie me futbollistë të njohur, ndërsa pati edhe një martesë me basketbollistin serb të NBA, Marko Jariç.

Modelet e kompanisë së famshme të modës, janë duke marrë pjesë në një tur, që filloi javën e kaluar në kontinentin e Azisë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Java e ditëlindjes: Festa e pazakontë e Rita Orës

Pak ditë e ndajnë Rita Orën nga ditëlindja e 27-të. [ngg_images source="galleries"...
Read More