Adriana Lima, si princeshë në festivalin e Kanës

Supermodelja 36-vjeçare la gjurmën e saj në eventin e mirënjohur.

E veshur me një fustan nën marken ‘Alberta Ferreti’, mëndafshi e në ngjyrë kremi të përkryer, i cili nxori në pah krahët e tonifikuar dhe, menjë prerje të guximshme, edhe këmbët e gjata.

Ajo i kishte shtuar look-ut të saj mbresëlënës një gjerdan të mbushur me gurë të çmuar si diamanti e safiri, taka Giuseppe Zanotti dhe modeli i flokëve të kthyer mbrapsht e të lagur.

adriana lima 1

Picture 1 of 5

Nuk ka fjalë tjetër për ta përshkruar përveçse perfekte. Një princeshë e vërtetë.

Shijoni fotot për më shumë.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Të çlirojmë të ardhmen nga e shkuara dhe të shkuarën nga e ardhmja

Gjithçka e trishtë është histori, është ngjarje. Ëndërroj një kujtesë pa ngjarje,...
Read More