Afërdita Dreshaj bën të ditur datën e martesësAfërdita Dreshaj është modelja e njohur shqiptare e cila së fundi është fejuar me tqë dashurin e saj, Jakub Kindl.

5-6

Picture 1 of 2

Por tashmë ajo ka bërë të ditur që edhe dasma dhe kurorëzimi i tyre është shumë afër.

Në llogarinë e saj në “Instagram” shohim Kandl kurse në mbishkrimin e fotografisë ajo ka treguar se martesa e tyre është vetëm 84 ditë afër.

Ndryshe, nëse e llogarisim i bije që dasma e Afërditës dhe Kindl të jetë më 29 qershor.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Shqipëria e pushtuar nga uji, 315 banorë të evakuuar. Zonat më të rrezikuara

Shqipëria është ‘zgjuar’ sot nën pushtetin e ujit. Reshjet e dendura të...
Read More