Afërdita Dreshaj: Gjëja parë që shoh tek një mashkull janë këpucët!Modelja dhe këngëtarja shqiptare nga Maqedonia për Revistën Who ka treguar si kurrë më parë për 20 gjërat më interesante nga jeta e saj, duke nisur nga zakonet e deri tek raporti i saj me të fejuarin e saj çek, Jakub Kindl.

1-1

Picture 1 of 3

Këto janë 20 gjërat që s’i keni ditur për Afërdita Dreshajn:

E urrej shiun dhe kam shumë frikë nga shiu (kam një arsye shumë të fortë për këtë).
Jam e çmendur pas thonjve dhe flokëve të mi… Duhet të jenë perfektë, ose ndryshe nuk dal nga salloni. Mikeshat më quajnë “hair perfectionist”, sepse po s’më doli ngjyra që dua, parukierët kanë punë me mua… Edhe nëse nuk ia dalim atë ditë, do të punojmë disa ditë rresht për të arritur ngjyrën që duhet.
Më pëlqen kafja e ftohtë, më shumë se sa e ngrohta.
Jam shumë kokëfortë dhe ia dal gjithnjë të bëhet siç dua unë.

Flas 4 gjuhë.
I dashuroj ‘Haribot’.
Kur dua, dua çmendurisht.
Nga dita kur jemi lidhur, nuk jemi zënë kurrë me Kubin (kështu i thërret Afërdita, të dashurit të saj Jakub Kindl) deri në atë pikë sa të mendojmë ndarjen, qoftë edhe për vetëm një ditë.
Stresohem edhe për gjënë më të vogël.
Në listën e telefonit tim ‘favorites’ kam 7 njerëz dhe e para ndër to është Jehona (motra e saj).
Ha shumë, por ushtrohem shumë në palestër.
Kam të njëjtën adresë email-i që nga mosha 12 vjeç.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi për ditën e sotme, 12 Qershor 2017

Dashi Pavarësisht se është hënë, do të jeni të mbushur me energji...
Read More