Afërdita u fejua por ja çfarë thotë shoqja e saj

Këngëtarja Afërdita Dreshaj është fejuar mbrëmë me hokeistin çek.

7-1

Picture 1 of 2

E për këtë fejesë, një koment e ka edhe Xhesika Berberi, modelja dhe shoqja e afërt e Afërditës.

Xhesika ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet dora dhe unaza e Afërditës, duke lënë një urim për çiftin e ri.

“Shumë e lumtur për motrën time. Ju dy e bëtë ditën time” është shkrimi i lënë fotos!

Shkruar Nga
More from Revista User

2,000 vjet më parë njeriu ka kuptuar që asgjë nuk është solide

Megjithëse fizika konsiderohet si një nga shkencat më të sofistikuara, ajo bazohet...
Read More