Afërdita u fejua por ja çfarë thotë shoqja e sajKëngëtarja Afërdita Dreshaj është fejuar mbrëmë me hokeistin çek.

7-1

Picture 1 of 2

E për këtë fejesë, një koment e ka edhe Xhesika Berberi, modelja dhe shoqja e afërt e Afërditës.

Xhesika ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet dora dhe unaza e Afërditës, duke lënë një urim për çiftin e ri.

“Shumë e lumtur për motrën time. Ju dy e bëtë ditën time” është shkrimi i lënë fotos!

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Dita e votimeve në “zjarr”, meteorologët: Mbërrin i nxehti afrikan, ja sa shkojnë temperaturat nesër

Në ditën e zgjedhjeve parlamentare, temperaturat do të jenë ekstremisht të larta....
Read More