Afrona e dashuruar kokë e këmbë në Bleron

Çifti Afrona dhe Blero janë një ndër fytyrat publike më të përfolura në shoëbizin shqiptar. Çdo postim i tyre pa një pa dy bëhet lajm në mediat rozë, shkruan Bota sot.

Edhe kësaj radhe Afrona ka goditur me një postim në rrjetin social ‘’Instagram’’.

E strukur në krahët e Bleros- Afrona ka thuruar disa vargje dashurie për të fejuarin e saj.

Shkruar Nga
More from Revista User

Çiftet që u interesojnë gjërat materiale ndahen më shpejt

Nëse festat e veçanta i festoni me dhurata nga më të shtrenjtat,...
Read More