Ai ia mori Angelina Jolien nga duart, ja çfarë mendon Brad Pitt për të dashurin e ri të ish-gruas së tij

Shumicës prej nesh i ‘dhëmb’ zemra kur mendon për ndarjen e Angelina Jolie dhe Brad Pitt. Ata ishin një çift ideal të paktën në pamje, pasi në brendësi ne nuk e dimë se si ishte raporti i tyre.

Por për sa kohë u ndanë, diçka mes tyre nuk ka funksionuar. Gjithsesi, edhe pse rrugët e tyre janë ndarë, gjithmonë kur flitet për njërin, do përmendet patjetër edhe tjetri.

Për aktoren e njohur përflitet se është në një lidhje me një miliarder britanik, dhe se kanë në plan të martohen. I pyetur se çfarë mendon Brad rreth kësaj martese, ai është shprehur se është dyshues se mund të ketë një njeri të duhur për Angelinan.

Ai ka thënë se nëse lidhja e tij me Angelinan nuk funksionoi, nuk mendon se mund të funksionojë me dikë tjetër. Gjithsesi, ai uron më të mirë për ish-bashkëshorten e tij, pasi gëzon një respekt të madh për të, pavarësisht si kanë shkuar gjërat mes tyre.

Shkruar Nga
More from Revista User

Zayn planifikoi ta dashurojë Gigin përjetësisht

Zayn Malik zbuloi të premten për Ryan Seacrest se kënga e tij...
Read More