Ajola Xoxa, mamaja e lumtur e vogëlushit 3.4 kilogramë… Emri: Do të jetë shqiptar dhe tirons madje…

Shkruar Nga
More from Redaksia

Olesia Duka mbetet në burg, Akuzohet për mashtrimin e 11 biznesmenëve!

  Gjykata e Apelit të Durrësit ka lënë në ‘arrest me burg’...
Read More