Aksesorët më të mirë pranverë/verë

Dëshironi të dukeni në trend gjatë ditëve të verës, mos harroni të paketoni disa pajisje për pushimet tuaja verore.

Në ditët me temperature të larta veshjet tuaja mund ti kombinoni bukur edhe me aksesorë, çanta, sandale, këpucë e elemente të tjera që iu bëjnë të dukeni ‘IN’.

Aksesor 1

Picture 1 of 7

Çantat, kapelat, stoli dhe këpucë, mund ti vishni me motive të pemëve, luleve, kashtave dhe motivet ekzotike.

Shkruar Nga
More from Revista User

4 shenjat e horoskopit që duhet t’i keni frikë kur janë në kulmin e nervave

Mund t'ju ketë ndodhur dje, sot, para pesë minutash ose dhe tani...
Read More