Aksident i rëndë, autobusi i ‘Ali Demit’ përplas këmbësorinaksident_tirane_4

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku një person ka mbetur i plagosur rëndë.

Burime nga policia thanë se autobusi i linjës Qendër-Ish-uzina e Traktorëve me targa TR 7721 U ose siç njihet autobusi i linjës së “Ali Demit”, ka përplasur një këmbësor.

Siç mësohet, personi i plagosur ka qenë duke kaluar rrugën kur është përplasur nga autobusi me udhëtarë.

Përplasja ka ndodhur në unazën pranë Ministrisë së Jashtme.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia dhe ambulanca, ndërsa është ndaluar shoferi i autobusit.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Deklaratë e fortë nga Gjermania, thirrje për pezullimin e integrimit evropian

Kur Shqipëria pret të marrë një përgjigje në fund të dhjetorit për...
Read More