Aksident i rëndë në Elbasan, makina ndahet në dysh nga përplasja e fortëaksidenti-elbasan

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mëngjesin e sotshëm në fshatin Mengel të Elbasanit ku dy automjete janë përplasur mes tyre, por pavarësisht shkatërrimit total të njërës prej makinave, nuk ka pasur të lënduar.

JOQ ka publikuar pamjet e aksidentit, ku duket se automjeti tip “Mercedes Benz” ka pësuar goditje të vogla dhe është prishur në pjesën e parakolpit, ndër automjeti tjetër, ai tip “Volkswagen” Passat është shkatërruar tërësisht. Gati-gati mund të themi që është palosur më dysh.

Në automjetin e shkatërruar udhëtonte vetëm një djalë i ri, i cili ka shpëtuar fatmirësisht pa asnjë gërvishtje.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Arrestohen 2 specialistë të bashkisë Tiranë për garazhin 500 m2 pa leje, nën hetim dhe 4 policë

Dy specialistë të IKM-të në Bashkinë e Tiranës janë arrestuar nga Policia...
Read More