Aksident i rëndë në Elbasan, makina ndahet në dysh nga përplasja e fortë

aksidenti-elbasan

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mëngjesin e sotshëm në fshatin Mengel të Elbasanit ku dy automjete janë përplasur mes tyre, por pavarësisht shkatërrimit total të njërës prej makinave, nuk ka pasur të lënduar.

JOQ ka publikuar pamjet e aksidentit, ku duket se automjeti tip “Mercedes Benz” ka pësuar goditje të vogla dhe është prishur në pjesën e parakolpit, ndër automjeti tjetër, ai tip “Volkswagen” Passat është shkatërruar tërësisht. Gati-gati mund të themi që është palosur më dysh.

Në automjetin e shkatërruar udhëtonte vetëm një djalë i ri, i cili ka shpëtuar fatmirësisht pa asnjë gërvishtje.

Shkruar Nga
More from Revista User

Dua Lipa lë pa fjalë Amerikën me shkëlqimin në performancën tek Jimmy Kimmel

Superylli shqiptar, Dua Lipa, gjithnjë e më shumë po shndërrohet në këngëtaren...
Read More