Aksident i rëndë në Kavajë, humb jetën një fëmijë 5 vjeçaraksident-i-1

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e paradites. Burime nga policia thanë se rreth orës 10:00, në afërsi të ish-repartit Ushtarak në Kavajë, drejtuesi i automjetit tip “Mercedes Benz”, shtetasi A. L., ka aksidentuar një fëmijë, rreth 5 vjeç,i cili ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Grupi hetimor në vendin e ngjarjes po punon për identifikimin e viktimës dhe sqarimin e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në polici për veprime të mëtejshme.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Avokati i Ismail Morinës: Kërkuam mbrojtje ndërkombëtare. Nuk ka kryer asnjë krim

Ismail Morina nuk ka kryer asnjë vepër penale për të cilën akuzohet...
Read More