Aksident i rëndë në Mamurras, viktima dhe shumë njerëz të plagosur

Një aksident i rëndë mësohet se ka ndodhur pak minuta më parë në Mamurras. Burime nga vendi i ngjarjes thonë se ka shumë të plagosur, ndërsa dyshimet janë se ka edhe të vdekur.

Janë disa makina që janë përplasur në rrugën nga Miloti në Laç.

Forca të shumta policie kanë shkuar në vendin e ngjarjes. Deri më tani janë të paktën 4 autoambulanca që kanë ardhur në Spitalin Ushtarak që kanë sjellë të plagosurit.

Shkruar Nga
More from Revista User

Tronditet Italia nga familja shqiptare, mamaja masakron djalin me thikë e më pas vetëvritet

Një mama ka goditur me thikë djalin 7-vjeçar dhe më pas është...
Read More