Aksident masiv në Rinas

Një aksident është shënuar mëngjesin e sotëm në Rinas. Një aksident është shënuar mëngjesin e sotëm në Rinas. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të aeroportit, ndërsa në aksident janë përfshirë tre automjete.

Aksident 1

Picture 1 of 4

JOQ ka publikuar disa fotot, ku shihen edhe tre automjetet që janë përplasur. Ndërkohë, dëshmitarët në vendin e ngjarjes pohojnë se disa persona janë plagosur.

Në tre automjetet, gjithsej udhëtonin katër persona, tre të rritur dhe një fëmijë rreth 13- vjeç, të cilët janë lënduar si pasojë e aksidentit. Deri më tani nuk ka një njoftim zyrtar nga Policia e Tiranës në lidhje me këtë aksident.

Shkruar Nga
More from Revista User

Gabimet që ju bëjnë të dukeni se jeni veshur pa shije

Në botën moderne, numri i stileve të rekomanduara nga dizajnerët dhe stilistët...
Read More