Aksident në autostradën Tiranë-Durrës

autostrada-tirane-durres

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës.

Një automjet tip Ford është përmbysur në mes të autostradës në afërsi të Maminasit. Për momentin policia thotë se nuk ka viktima.

Automjeti ka bllokuar edhe qarkullimin në autostradë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Maks Velo ; Arti i madh i Europës dhe prapambetja 500 vjeçare në Shqipëri

Shoqëria shqiptare është 500 vjet pas Europës, mendon Maks Velo, kur flitet...
Read More