Aksident në Durrës, Makina kalon me shpejtësi në semafor, përplas tjetrën

auto_aksident-3-1-780x4391477218755

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Durrësit ku një makinë me shpejtësi ka kaluar me shpejtësi në semafor nga ku ka përplasur dhe një tjetër. Shkak i aksidentit është bërë shpejtësia e madhe e mjetit që u përmbys, që pavarësisht se ishte semafori i kuq, s’ka arritur të ndalojë.

Sakaq, policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Shkruar Nga
More from Revista User

Lamtumirë Sokol Baraj! Sot homazhet në nder të ish-drejtorit të Policisë së Shtetit

Mbahen sot homazhet në nder të ish-drejtorit të Policisë së Shtetit, Sokol...
Read More