Aksident në Durrës, Makina kalon me shpejtësi në semafor, përplas tjetrënauto_aksident-3-1-780x4391477218755

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Durrësit ku një makinë me shpejtësi ka kaluar me shpejtësi në semafor nga ku ka përplasur dhe një tjetër. Shkak i aksidentit është bërë shpejtësia e madhe e mjetit që u përmbys, që pavarësisht se ishte semafori i kuq, s’ka arritur të ndalojë.

Sakaq, policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Shqipëria e fundit në rajon dhe Europë për konkurrueshmerinë e talenteve

Indeksi Global i Konkurrueshmërisë së Talenteve për vitin 2018 e rendit Shqipërinë...
Read More