Aksident në Kinë, 12 të vdekur

kine

Të paktën 12 persona kanë humbur jetën dhe dhjetëra të tjerë janë lënduar pas përplasjes së një autobusi me një kamion në Kinë.

Në mesin e viktimave të aksidentit është edhe shoferi i autobusit, ndërsa vozitësi i kamionit është arrestuar.

Shkruar Nga
More from Revista User

Parada e babagjyshëve, dhurata dhe atmosferë festive në Korçë

Parada e Babagjyshave, ka mbledhur dhjetëra fëmijë të cilët në mënyrë simbolike...
Read More