Aksident në Kinë, 12 të vdekurkine

Të paktën 12 persona kanë humbur jetën dhe dhjetëra të tjerë janë lënduar pas përplasjes së një autobusi me një kamion në Kinë.

Në mesin e viktimave të aksidentit është edhe shoferi i autobusit, ndërsa vozitësi i kamionit është arrestuar.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Këto këpucë të teknologjisë së lartë ndjehen si atlete në këmbët tuaja

Nëse keni veshur ndonjëherë takë të lartë, ju e dini se çfarë...
Read More