Aksident në Shkozet, Benz-i përplaset me një Fiat

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë paradite në Shkozet të Durrësit ku janë përfshirë dy automjete.

Sipas informacioneve paraprake nga policia e Durrësit, mësohet se nga përplasja e makinave fatmirësisht nuk ka persona të dëmtuar.

Siç shihet edhe nga pamjet që dëshmitarët sjellin nga vendngjarja për “DurrësLajm”, mjetet e përfshira në aksident, janë tip “Benz” me targa AA 311 MT dhe një tip “Fiat Brava”.

Policia pritet të mbërrijë në vendin e ngjarjes për të zbardhur shkaqet e aksidentit dhe për lirimin e trafikut të shkaktuar në zonë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Babai i Ritës krenar që vajza e tij vallëzoi ‘Shotën’…Shikoni çfarë ka bërë ai…

Me rastin e 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, Rita Ora mbajti...
Read More