Aksidenti me vdekje në Vlorë

gjykata-dhe-prokuroria-vlore

Prokuroria e Vlorës ka kërkuar sot arrestimin e të riut që shkaktoi aksidentin fatal tek Uji i Ftohtë dy ditë më parë dhe ku humbi jetën Kristi Panajoti.

Petro Bajo, 21 vjeç, ishte duke drejtuar makinën BMW X6 në momentin kur makina ra në gropat e hapura për ndërtimin e Lungomares.

Po ashtu, ka kërkuar arrest me burg edhe për inxhinjerët e firmës që nuk vendosën sinjalistikën paralajmëruese për punimet që po kryheshin.

Shkruar Nga
More from Revista User

Tregimi shokues i reporterit britanik për gjeneralin kroat: Kam parë çfarë ka bërë në luftë, tani do t’i tregoj të gjitha

BBC ka emetuar komentin e gazetarit të tyre, reporterit të njohur ndërkombëtarisht...
Read More