Aksidenti tragjik në Itali i merr jetën shoferes shqiptare

Një aksident tragjik i ka marrë jetën një 35-vjeçarje shqiptare në Itali. Ngjarja në fjalë ka ndodhur në rrugën Trepuzzi-Leçe në shtetin fqinj.

Aksident 1

Picture 1 of 6

‘Quotidianodipuglia.it’ shkruan se shqiptarja që ka humbur jetën është Alda Çela. Mësohet se ka qenë vetë viktima ajo që drejtonte mjetin, i cili për pasojë ka humbur kontrollin dhe është përplasur me murin ndarës të rrugës, ndërsa shqiptarja ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Sakaq, policia po heton lidhur me zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes. Për më tepër shihni fotot që vinë nga aksidenti tragjik, ku shihet që makina e shqiptares është shkatërruar totalisht.

Shkruar Nga
More from Revista User

“Janë socialistë por nuk iu keni bërë rrugën”, ja si i përgjigjet Rama komentueses

Kryeministri Edi Rama ka publikuar foton e një rruge në Librazhd të...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.