Aksidentohet këngëtarja kosovarescreenshot_131480362185

Një aktore dhe këngëtare e njohur kosovare është përfshirë në një aksident automobilistik.

Siç duket në foton e mëposhtme, automjeti Volkswagen i këngëtares ka goditur në pjesën e pasme një makinë tjetër.

Bëhet fjalë për aktoren Shota Baraliu. Kjo e fundit është jashtë rrezikut për jetën dhe në gjendje të mirë shëndetësore.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Rusia: Ngjarjet në Iran, çështje e brendshme

Moska zyrtare beson se protesta masive në Iran janë një çështje e...
Read More