Aksidentohet këngëtarja kosovare

screenshot_131480362185

Një aktore dhe këngëtare e njohur kosovare është përfshirë në një aksident automobilistik.

Siç duket në foton e mëposhtme, automjeti Volkswagen i këngëtares ka goditur në pjesën e pasme një makinë tjetër.

Bëhet fjalë për aktoren Shota Baraliu. Kjo e fundit është jashtë rrezikut për jetën dhe në gjendje të mirë shëndetësore.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ushtria franceze do të vazhdojë operacionin deri në zhdukjen e ekstremizmit

Operacioni i ushtrisë franceze do të vazhdojë të qëndrojnë në rajonin e...
Read More